Brąz Gabrieli Lubienieckiej i 4 miejsce Franciszka Mielcarka na II Grand Prix Wielkopolski kadetów.

W dniu 13 listopada 2021 roku w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii kadetek i kadetów (ur. 2007 i młodsi). W zawodach startowało 26 zawodniczek oraz 46 zawodników. Naszą Akademię reprezentowało dwóch zawodników. Gabriela Lubieniecka przegrała tylko jeden pojedynek ćwierćfinałowy z zawodniczką rozstawioną z nr 1 i przeszła na lewą stronę drabinki turniejowej, gdzie wygrała kolejne wszystkie swoje pojedynki (nie przerywając ani jednego seta) i finalnie zajęła 3 miejsce w Wielkopolsce. Mniej szczęścia miał Franciszek Mielcarek, który przegrał swój mecz o wejście do finału i podobnie jak jego koleżanka klubowa przeszedł na lewą stronę drabinki turniejowej, gdzie wygrał kolejny pojedynek i wywalczył szansę gry o 3 miejsce. Tym razem przeciwnik Franka okazał się lepszy i Fanek finalnie zajął 4 miejsce, chociaż w początkowej fazie turnieju Franciszek spotkał się już z tym samym zawodnikiem, gdzie po zaciętej walce, zwyciężył swój mecz. Bardzo nas cieszy postawa naszych zawodników, gratulujemy im i życzymy kolejnych sukcesów!

Pełne wyniki na: https://www.wzts.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0…