Mistrzostwa Polski LZS

W dniach 16 i 17 października 2021 roku w Luboniu odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w tenisie stołowym. Z powiatu ostrowskiego do tej imprezy zakwalifikowało się 3 zawodników i wszyscy z naszego klubu tj. Gabriela Lubieniecka, Maksymilian Drozdowski i Szymon Binek. Z tej trójki najwyżej sklasyfikowana została Gabriela Lubieniecka, która w kategorii młodziczek minimalnie przegrała w piątym secie mecz o wejście do ósemki finałowej i ostatecznie zajęła miejsce w przedziale 9-12. Kolejny nasz zawodnik Maksymilian Drozdowski startujący w kategorii kadetów zajął miejsce w przedziale 13-16 miejsce, a Franciszek Mielcarek w kategorii młodzików uplasował się w przedziale 17-24 miejsce. Jako klub zostaliśmy sklasyfikowani na 36 miejscu rankingu ogólnopolskiego na 63 kluby biorące udział w tej imprezie. Dało nam to 6 lokatę w województwie na 11 wielkopolskich klubów. Punkty naszych zawodników dołożyły się do ogólnej klasyfikacji województw, gdzie Wielkopolska zajęła 1 lokatę! Gratulujemy serdecznie zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.