Ola Nawrocka z brązowym medalem na II Grand Prix Wielkopolski młodzików i młodziczek.

.W dniu 7 listopada 2021 roku miejscowości Lisiec Wielki odbyło się II Grand Prix Wielkopolski młodzików w tenisie stołowym. Naszą Akademię reprezentowała grupa 7 adeptów, w tym 6 dziewczynek oraz 1 chłopiec. Ogólnie do rywalizacji przystąpiło 38 zawodników oraz 36 najlepszych zawodniczek z wielkopolski. Nasi młodziutcy adepci, startowali w wyższej kategorii wiekowej i udowodniły, że są groźnymi rywalami i będą liczyć się w walce o medale. Lena Spławska oraz Aleksandra Nawrocka, przegrały tylko po jednym pojedynku o wejście do finału i ostatecznie rozegrały między sobą mecz o 3 miejsce. Tym razem lepsza okazała się Aleksandra Nawrocka, która zajęła 3 miejsce, a jej koleżanka Lena Spławska zajęła 4 miejsce. Niewiele zabrakło by przy podium stanęła Amelka Kucharska, która nieznacznie przegrała mecz 3:2 o wejście do przedziału 5-6 i tym samym rozegrała mecz o 7 miejsce, który wygrała po pięknej walce. Pozostałe nasze zawodniczki bardzo dzielnie walczyły i uplasowały się kolejno: Franciszka Dudzińska w przedziale 13-14 miejsce, Oliwia Marczak w przedziale 17-20 miejsce, a Nadia Spławska w przedziale 21-24 miejsce. Nasz rodzynek Marcel Sokołowski zajął miejsce w przedziale 13-14. Należy dodać, że zarówno Marcel, Nadia, Frania, Lena jak i Ola to zawodnicy z kategorii żak, czyli brali udział w zawodach o kategorię wyżej.

Występ naszych zawodników zaliczamy do bardzo udanych. Cieszy nas ich postawa, umiejętności oraz wykazywana waleczność. Słowa uznania należą się dla organizatorów tj. Klubu KTS WICHER Lisiec Wielki, który zorganizował turniej na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym w bardzo przyjaznej atmosferze. Gratulujemy i dopingujemy do kolejnych takich inicjatyw.

Pełne wyniki: https://www.wzts.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0…