Srebro na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

W sobotę 22 maja br. w odległym o prawie 400 km Sianowie koło Koszalina, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. W turnieju udział wzięły 24 najlepsze zawodniczki i tykle samo zawodników z województwa wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Z naszej Akademii do tej imprezy zakwalifikowało się aż 5 zawodników: Franciszka Dudzińska, Amelia Kucharska, Gabriela Lubieniecka, Aleksandra Nawrocka oraz Franciszek Mielcarek, którzy weszli w skład reprezentacji województwa wielkopolskiego. Nasze pociechy dały z siebie wszystko na co w tym dniu było je stać. Jako klub zdobyliśmy srebrny medal, który wywalczyła Gabriela Lubieniecka, a jej koleżanki dzielnie walczyły lecz ukończyły zmagania na dalszych miejscach: Amelka 13-16 , Ola i Frania w przedziale 17-24 (wiekowo jeszcze żaczki). Franciszek po grze na najwyższym swoim poziomie uplasował się finalnie na miejscu 7-8. W klasyfikacji trenerów klubowych, nasza Pani trener Małgorzata Dudzińska zdobyła wysokie 3 miejsce na 20 klubów biorących udział w tej rywalizacji. Gratulujemy!

Bardzo nas cieszą wyniki naszych podopiecznych, widać że praca jaką wykonują obiera bardzo dobry kierunek. Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów!