I Grand Prix Południowej Wielkopolski

W dniu dzisiejszym byliśmy współorganizatorami I Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii żaków i kadetów. Do zawodów przystąpiło 61 zawodników, a naszą akademię reprezentowała najliczniejsza grupa klubowa, bo aż 15 zawodników.

W kategorii żaczek najlepiej wypadła Amelia Kucharska, która zajęła 2 miejsce, następnie 3m – Lena Spławska, 4m – Aleksandra Nawrocka, 6m – Gabriela Kucharska, 7m- Oliwia Marczak, 8 miejsce Nadia Spławska, 9m – Maja Kowalczyk i Natalia Marczak. W kategorii żaków startował 1 zawodnik Marcel Sokołowski który uplasował się na 8 pozycji. Zwyciężczynią turnieju kadetek okazała się Gabriela Lubieniecka, a w kategorii kadetów najlepiej wypadł Franciszek Mielcarek, który zajął 4 miejsce. Dziękujemy Pani trener Małgorzacie Dudzińskiej za zaangażowanie i trud pracy wnoszony w rozwój sportowy naszych dzieci i za widoczne efekty tej pracy. Serdecznie dziękujemy również rodzicom za pomoc organizacyjną i przygotowanie wspaniałego “kącika kawowego” z pysznymi wypiekami i innymi smakołykami. Słowa podziękowania należą się także Maciejowi Spławskiemu za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu turnieju.