II Grand Prix Polski żaków

W dniach 10-12 stycznia 2020 r. w Drzonkowie odbył się  2. Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym. To turnieju rangi ogólnokrajowej postanowiliśmy wystawić 4 zawodniczki, tj: : Franciszka Dudzińska, Aleksandra Nawrocka i Lena SpławskaAmelia Kucharska. Pierwsze trzy zawodniczki to wiekowo jeszcze skrzatki, ale posiadają już umiejętności które pozwalającą im rywalizować z dwa – trzy lata starszymi zawodniczkami. Najbliżej zwycięstwa w eliminacjach była Amelia Kucharska, która wygrywa dwa mecze 3:0 i trzeci przegrywa po zaciętym i wyrównanym pojedynku wynikiem 2:3

Dzięki tej bardzo dobrej grze uzyskała w swojej grupie 2 miejsce i rozegrała dodatkowy mecz, który mógł jej dać awans do następnego sobotniego etapu turnieju. Niestety Amelka mecz przegrywa wynikiem 3:1.

Pozostałe nasze zawodniczki zagrały na miarę swoich możliwości i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich postawy i występu.