Św. Mikołaj też jest tenisistą!

W piątek 6 grudnia odbyły się Mikołajki na sportowo dla dzieci z naszej Akademii. Impreza rozpoczęła się turniejem tenisa stołowego. Po dwóch godzinach zmagań niespodziewanie na sali pojawił się św. Mikołaj z prezentami. Dzieci były bardzo zaskoczone, a że przez cały rok pilnie trenowały, wiec zasłużyły na prezenty.

Specjalnie do naszej Akademii został oddelegowany z Laponii Mikołaj, który na co dzień także trenuje tenis stołowy. Zatem jego wizyta stała się okazją do przećwiczenia jego umiejętności :).  Każdy zawodnik miał okazję odbić “parę piłek” ze św. Mikołajem. Taka okazja to nie lada gradka i zdarza się  naprawdę rzadko 😉 . Tym bardziej jesteśmy zadowoleni właśnie z jego wizyty :).  Dzięki,zaangażowaniu Pana Piotra Sokołowskiego, dzieci otrzymały kolejną atrakcję, jaką była “foto budka”. Najpierw były zdjęcia z Mikołajem, a potem dzieci przebierały się i robiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia. Impreza zakończyła się pokazem zajęć z rytmiki. Dziękujemy rodzicom, za zaangażowanie i stworzenie super mega fajnej rodzinnej atmosfery. Dla takiej “paki” warto to robić..  😉 . Dzięki.