W dniach 27-29 maja 2022 r. w Dębicy odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK

Naszą Akademię reprezentowała wychowanka 🏓🏓🏓 Aleksandra Nawrocka, która awans wywalczyła na Mistrzostwach Wielkopolski.

Dzięki szkoleniu, którym zajmuję się nasza trener MAŁGORZATA DUDZIŃSKA dzieci mają możliwość szybiego rozwoju!

Ola, wiekowo jeszcze żaczka, rozstawiona z nr. 43 rywalizowała z dwa lata starszymi zawodniczkami.

Do gry przystąpiła mocno zmotywowana i bez większych problemów ograła zawodniczkę nr 22 rankingu ogólnokrajowego.

Z dalszej rywalizacji Olę wyeliminowała świeżo upieczona BRĄZOWA MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI i Aleksandra Mistrzostwa Polski ukończyła na miejscu w przedziale 17-24, wygrywając jeszcze jeden mecz o miejsce w przedziale. Dobrze rokuje to na przyszłość widząc, że Ola w tej doborowej stawce jest jedną z najmłodszych zawodniczek.

Dzieki bardzo dobremu występowi Ola zagwarantowała sobie miejsce wśród zawodniczek z limitem ogólnokrajowym i będzie bardzo wysocko rozstawiona w sezonie 2022/2023 w kategorii młodziczek. Żaden zawodnik z wielkopolski nie uzyskał lepszej lokaty od Oli.

Jest to kolejny ogromny sukces naszej młodej Akademii, która co raz bardziej się rozwija.

Już za tydzień, przed Olą i jej koleżankami: Leną Spławską i Franciszką Dudzińską kolejne MISTRZOSTWA POLSKI, tym razem w kategorii żaczek. Ola w tej kategorii obecnie jest sklasyfikowana jako nr.3, Lenka z nr. 11,a Franciszka z nr.32 rankingu ogólnokrajowego. Będziemy zatem walczyć o najwyższe medale w kraju!

Życzymy bardzo dobrej gry naszym Adeptkom, a OLI gratulujemy świetnego występu w MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZICZEK.