Aleksandra Nawrocka najlepsza w Polsce! Złoto na 2 Grand Prix Polski żaków!

Aleksandra Nawrocka zwyciężczynią 2 Grand Prix Polski Żaczek!!! 🏓🏆🥇W turnieju rozgrywanym w dniach 17-19 grudnia w Sępólnie Krajeńskim, Aleksandra wygrała wszystkie swoje pojedynki i została zwyciężczynią 2 GRAND PRIX POLSKI ŻAKÓW👏👏👏. Ola swą ciężką pracą, determinacją dąży do marzeń, realizując po drodze założone cele. Naszą Akademię reprezentowało jeszcze troje zawodników: Marcel Sokołowski, Lena Spławska, Franciszka Dudzińska. Lenka zajęła 9 miejsce, jest to bardzo wysoka lokata ponieważ Lenka boryka się z kontuzją barku. Franciszka również jest kontuzjowana – co przełożyło się na słabszy wynik -miejsce w przedziale 41-48.Marcel -ze zmiennym szczęściem w grze uplasował się w przedziale 49-56.Z powodów nałożonej kwarantanny nie mogła uczestniczyć w turnieju Nadia Spławska, która w turnieju piątkowym była rozstawiona z nr 1.Gratulujemy wszystkim zawodnikom godnej postawy, waleczności i wysokich aspiracji. Pracujcie tak dalej !!! Brawo dla Pani trener Małgorzaty Dudzińskiej za dobrze obrany kierunek szkolenia.👏👏👏