Anna Uciechowska trzecia w Wielkopolsce

W dniu 20 listopada w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Wielkopolski żaków i żaczek w tenisie stołowym. Naszą Akademię w tych wojewódzkich rozgrywkach reprezentowała grupa 5 adeptów.

🏓Najwyżej spośród naszych zawodników uplasowała się 🏓🏓Anna Uciechowska, która przegrała tylko jeden pojedynek o wejście do finału i wygrywając kolejne mecze z lewej strony drabinki turniejowej ostatecznie zajęła 3 miejsce 🥉🥉🥉i wywalczyła brązowy medal.👏👏👏

🏓Druga nasza zawodniczka 🏓🏓Joannna Wczesna dziś wygrała tylko jeden swój pojedynek i finalnie została sklasyfikowana w przedziale 21-24 miejsce. Asia z pewnością w kolejnych rozgrywkach udowodni wysokie umiejętności jakie już posiada i będzie zajmować wyższe lokaty.

W grupie chłopców nasi zawodnicy zajęli kolejno:

🏓🏓10 miejsce Cezary Bednarczyk

🏓🏓11 miejsce Wiktor Kot

🏓🏓13 miejsce Jędrzej Bednarczyk

Zatem cała trójka znalazła się w wyższej połowie wszystkich rywalizujących zawodników i wierzymy że mają potencjał i będą liczyć się w kolejnych zawodach.