Dwie porażki w III lidze

W niedzielę 26 stycznia nasi zawodnicy rozegrali dwa mecze III ligowe. Pierwszy mecz został rozegrany z drużyną Piast Poniec i zakończył się przegraną (6:4). Drugie spotkanie z drużyną Start Gostyń, które nie ułożyło się po naszej myśli i przegraliśmy to spotkanie 9:1. Pierwsze spotkanie było bardzo wyrównane i można by powiedzieć, że naszej drużynie zabrakło odrobiny szczęścia aby doprowadzić do remisu.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Mecz z Piast Poniec:

Zieleziński Patryk – 2.5/2.5pkt.
Spławski Maciej – 0.5/2.5pkt.
Dudziński Mariusz – 0.5/2.5pkt.
Wojciech Śmiechowski – 0.5/2.5pkt.

Mecz z Start Gostyń:

Zieleziński Patryk – 0/2.5pkt.
Spławski Maciej – 1/2.5pkt.
Dudziński Mariusz – 0/2.5pkt.
Wojciech Śmiechowski – 0/2.5pkt.

Video relacje z meczów:

Mecz z Piast Poniec cz.1 – zobacz
Mecz z Piast Poniec cz.2 – zobacz
Mecz z Start Gostyń – zobacz