Gabriela Lubieniecka Wicemistrzynią Wielkopolski kadek w tenisie stołowym na rok 2022!

W dniu 10 kwietnia 2022 roku w Poznaniu obyły się kwalifikacje do Mistrzostw Polski kadetek i kadetów. Udział w nich wzięło dwóch naszych zawodników: Gabriela Lubieniecka i Franciszek Mielcarek.

🏓Franciszek Mielcarek osłabiony po tygodniowej przerwie związanej z chorobą zajął 6 miejsce w Wielkopolsce.

🏓Z kolei Gabriela Lubieniecka nie tracąc ani jednego seta zwyciężyła cały turniej kwalifikacyjny i uzyskała awans na Mistrzostwa Polski kadetek. 👏👏👏

W drugiej części dzisiejszych zawodów przystąpiono do rywalizacji mającej na celu wyłonienie Mistrzów Wielkopolski. W kategorii kadetek turniej ten odbył się pomiędzy dwoma najlepszymi zawodniczkami z dzisiejszych kwalifikacji i trzema zawodniczkami posiadającymi limit z uwagi na bardzo wysokie miejsca w rankingu ogólnopolskim. Zawodniczki te zagrały turniej „każda z każdą”. Gabriela Lubieniecka w pięknym stylu i po zaciętych pojedynkach pokonała trzy bardzo mocne zawodniczki i uległa tylko nieznacznie najwyżej sklasyfikowanej w Wielkopolsce zawodnicze z klubu KS POLONIA Śmigiel i tym sposobem wywalczyła Wicemistrzostwo Wielkopolski 👌👌👌

Jest to kolejny ogromy sukces adepki naszej Akademii wypracowany ciężką treningową pracą pod okiem naszej Pani Trener Małgorzaty Dudzińskiej, 👏👏👏 której serdecznie dziękujemy za ogrom pracy oraz serce jakie wkłada w rozwój naszego klubu i naszych zawodników.

Gabrieli gratulujemy 👏👏👏sukcesu i czekamy na dobre wiadomości z Mistrzostw Polski, które odbędą się w dnia 5-8 maja 2022 roku w województwie podlaskim.