Grand Prix Polski Młodzików – Sępólno Krajeńskie, 4-6 marca 2022

Niesamowite pojedynki rozegrała dziś nasza wychowanka Aleksandra Nawrocka 👏👏👏 na Grand Prix POLSKI młodziczek 🏓🏓🏓. Zabrakło chłodnej głowy by być w najlepszej 32 młodzików w Polsce i grać dalej o wyższe miejsca. Ola stoczyła równorzędny pojedynek z zawodniczką nr. 8 w Polsce, lecz przegrała nieznacznie w piątym secie. Cały turniej, który był dla Oli turniejem szkoleniowym oceniony zostaje na 6.Ola zrealizowała wszystkie zadania jakie otrzymała od pani trener . Widzimy, iż przygotowania do Mistrzostw Polski są realizowane według planu. Gratulujemy Oli oraz Pani trener za bardzo dobre przygotowania nie tylko Oli, ale wszystkich zawodników. Dziękujemy Mariuszowi Dudzińskiemu za prowadzenie naszych zawodniczek pod nieobecność naszej Pani trener. A Pani trener życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!