Igor Florczyk sensacją na II Grand Prix Południowej Wielkopolski.

W dniu 7 grudnia 2019 roku zawodnicy naszej akademii brali udział w II Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategorii żaków i kadetów, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Zdunach. Występ naszych zawodników możemy uznać za udany, a największą sensacją okazał się nowy adept naszej akademii Igor Florczyk, który debiutując w zawodach tej rangi zajął II miejsce w kategorii żaków.

Drugi z żaków Marcel Sokołowski zajął 7 miejsce. Z kolei do rywalizacji żaczek przystąpiło 5 zawodniczek które uplasował się na następujących pozycjach: 3m – Amelia Kucharska; 4m – Aleksandra Nawrocka; 6m – Nadia Spławska; 9m – Franciszka Dudzińska oraz Gabriela Kucharska. W kategorii kadetek 3m zajęła Gabriela Lubieniecka, a w kategorii kadetów zwyciężył Franciszek Mielcarek; 4m zajął Bartosz kowalski; 6m – Błażej Kucharski a 9m – Błażej Kucharski oraz Paweł Sitek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dzięki kolejnym sukcesom naszych zawodników jesteśmy na pierwszym miejscu w klaryfikacji medalowej klubów.

Komunikat z II GP żaków i młodzików

Klasyfikacja po dwóch turniejach GP żaków i młodzików

Zdjęcia z turnieju.