III Młodzieżowy Turniej o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Drzonków 5-09-2020

Zielona Góra  gościła w sobotę uczestników III Młodzieżowego Turnieju o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W imprezie udział wzięło 106 uczestników z całego kraju. O medale na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie młodzi sportowcy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Nagrody najlepszym zawodnikom wręczał Lucjan Błaszczyk.

Nasza klub reprezentowała grupa 5 osobowa. I tak w kategorii żaków najmłodszy nasz zawodnik Marcel Sokołowski zajął 6. miejsce. W kategorii młodzików Franciszek Mielcarek stanął na podium zajmując 3. miejsce, a młodziczka Gabriela  Lubieniecka uplasowała się na 5. miejscu. W kategorii kadetów Szymon Binek zajął 9 miejsce, a Maksymilian Drozdowski uplasował się na pozycji 11.

http://tenis-stolowy.zks.pl/turnieje-indywidualne/ogolnopolskie/1686-iii-mtts-o-puchar-pzts.html