Kolejne zwycięstwo Orła w III lidze.

W niedzielę odbyły się, aż trzy mecze ligowe Orła (III liga, IV liga, Vliga). Zawodnicy III ligi podejmowali na własnej sali drużynę CKS Helios Czempiń, mecz nie należał do łatwych po zaciętych pojedynkach nasza drużyna odniosła zwycięstwo 8:2.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:
Zieleziński Patryk 2.5/2.5 pkt.
Dudziński Mariusz 2.5/2.5 pkt.
Spławski Maciej 1.5/2.5 pkt.
Śmiechowski Wojciech 1.5/2.5 pkt.

Protokół meczu

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z tego spotkania:

W tym samym czasie nasi zawodnicy z IV ligi podejmowali drużynę KS Krotosz Krotoszyn. Pierwszy punkt dla naszej drużyny zdobył Maciej Osiewała, wyprowadzając drużynę na prowadzenie, następne punkty były zdobywane na przemian. Po 16 pojedynkach nasza drużyna prowadziła 9:7, niestety dwa ostanie pojedynki padły łupem drużyny z Krotoszyna i ostatecznie wynik zakończył się remisem 9:9.


Punkty dla naszej drużyny zdobyli:
Spławski Tomasz 4.5/4.5 pkt.
Osiewała Maciej 2.5pkt/4.5 pkt.
Kurka Karol 2/4.5 pkt.
Pietrzak Zbigniew 0/4.5 pkt.

Protokół meczu

O godzinie 13 wystartowała V liga, przeciwnikiem była drużna UKS Prosna Grabów, która zwyciężyła 10:6. W tym meczu bardzo zacięty pojedynek stoczył Binek Michał z Ciesielkim Rochem, który trwał 5 setów. Michał w piątym secie przegrywał 6:8 i doprowadził do zwycięstwa.


Punkty dla naszej drużyny zdobyli:
Drożdzyński Krzysztof 1.5/4.5 pkt.
Lubieniecki Karol 0.5/3.5 pkt.
Poprawski Dariusz 1.5/3.5 pkt.
Binek Michał 2.5/4.5 pkt.

Protokół meczu

W najbliższą niedzielę 1 grudnia 2019 roku o godz. 10, rozpoczyna się kolejna kolejka III ligi, nasza drużyna w pierwszym spotkaniu spotka się na własnej sali z LKS Burza Drzeczkowo, a w drugim meczu podejmiemy drużynę LKS Błękitni Niechłód.