Lena Spławska i Franciszek Mielcarek z awansem na Mistrzostwa Polski LZS

W dniu 19 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski LZS w tenisie stołowym. Lenka w kategorii młodziczek i Franek w kategorii kadetów zdobywają brązowe medale 🥉🥉i dzięki temu uzyskują awans na Mistrzostwa Polski LZS. 👌👌👌Niewiele zabrało aby kolejna trójka naszych zawodników dołączyła do Lenki i Franka. Otóż w walce o brąz zagrały dwie nasze zawodniczki: wspomniana wyżej Lenka Spławska oraz Aleksandra Nawrocka. Tym razem w tym zaciętym pojedynku lepszą okazała się Lenka, która wygrała 3:2. Kolejna nasza zawodniczka kadetka Grabieli Lubieniecka w meczu o wejście do finału nieznacznie uległa rywalce 2:3 i kolejnym meczu o 3 miejsce znów nieznacznie uległa 2:3. Z kolei w kategorii seniorek Aneta Snarska w meczu o trzecie miejsce wygrywając 2:0, niestety przegrywa kolejne 3 sety i kończy walkę o awans na Mistrzostwa Polski na pozycji nr 4. W kategorii seniorów Marcin Drozdowski zajął 5 miejsce, Olga Wojdal 7 miejsce, a Amelia Kucharska 9 miejsce. W rywalizacji drużynowej jako powiat ostrowski zajęliśmy wysokie 3 miejsce 🥉🥉🥉w Wielkopolsce, ustępując tylko powiatom poznańskiemu i kościańskiemu. To wielki sukces powiatu ostrowskiego i wielki w tym udział zawodników naszego klubu. BRAWO! 👌👌👌Zawodnikom gratulujemy a Lence i Frankowi życzymy pomyślności na Mistrzostwach Polski!