LKS Gołuchów zbyt mocny. Trzecia przegrana w sezonie.

W niedzielne przedpołudnie w Hali Szkoły Podstawowej we Wtórku odbył się mecz IV ligi Okręgowej, gdzie walczyła nasza II drużyna z LKS Gołuchów. Zespół gości przyjechał w najmocniejszym składzie: Bijak Dariusz, Kraszkiewicz Igor, Wojcieszak Rafał, Lis Aleksander.

Mecz rozpoczął się od dwóch porażek, na pierwszym stole bardzo dobrze rozpoczął swój pojedynek Maciej Osiewała, który prowadził 2:0 w setach, jednakże zawodnik z drużyny gości odrobił straty i mecz zakończył się przegraną naszego zawodnika 2:3. Kolejny bardzo zacięty pojedynek, rozegrali Tomasz Spławski z Rafałem Wojcieszakiem, gdzie mecz zakończył się również 3:2, lecz na korzyść naszej drużyny. Bardzo dobry występ zanotował nasz najmłodszy zawodnik Michał Binek, grając z Rafałem Wojcieszakiem przegrał 1:3, jednakże gra Michała i jego postawa podczas pojedynku napawa dużym optymizmem na przyszłość.  Warto zaznaczyć, że Maciej Osiewała wystąpił w meczu z kontuzją kolana i należą się wielkie brawa za oddaną walkę podczas pojedynków. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną 3:10. Drużynie gości gratulujemy wygranego meczu.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli:

Spławski Tomasz – 2/3.5

Osiewała Maciej – 1/3.5

Kurka Karol – 0/3.5

Binek Michał – 0/2.5

Kolejny mecz naszej drugiej drużyny odbędzie się 17.11.2019 z drużyną UKS Żaki Taczanów w Taczanowie.

Protokół z meczu – zobacz