II Grand Prix Wielkopolski juniorów i juniorek.

W dniu 5 listopada w miejscowości Czempiń odbyło się II Grand Prix Wielkopolski juniorek i juniorów w tenisie stołowym. Tym razem naszą Akademię reprezentowała grupa 2 zawodniczek: 🏓Gabriela Lubieniecka oraz 🏓Olga Wojdal oraz trzech zawodników: 🏓Szymon Binek, 🏓Maksymilian Drozdowski oraz 🏓Franciszek Mielcarek.

Gabriela Lubieniecka tym razem miała swój gorszy dzień, nie powtórzyła wyczynu z przed paru tygodni kiedy to zwyciężyła rywalizację juniorek i ostatecznie uplasowała się na 7 miejscu na 20 biorących udział w tym turnieju zawodniczek w wielkopolski. Druga z kolei nasza juniorka Olga Wojdal zajęła miejsce w przedziale 13-14.

Dobrze zaprezentowali się z kolei nasi zawodnicy, którzy poprawili swoje wyniki w porównaniu z I GPW, zajmując kolejno: 11-12m. Franciszek Mielcarek; 13-14m Maksymilian Drozdowski; 25-28m. Szymon Binek. W turnieju chłopców udział wzięło ogólnie 40 zawodników z całej Wielkopolski.