Trójka naszych Adeptów zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski LZS w tenisie stołowym!

W dniu 26 września 2021 roku 10 naszych zawodników zastało powołanych do reprezentacji powiatu ostrowskiego na Mistrzostwa Wielkopolski LZS w tenisie stołowym, które odbyły się w miejscowości Objezierze. Najlepiej wśród naszych zawodników zaprezentował się Franciszek Mielcarek, który w kategorii młodzików wywalczył srebrny medal. Z kolei Gabriela Lubieniecka zdobyła brązowy medal w kategorii młodziczek, a w kategorii kadetów Maksymilian Drozdowski pokonał w grze o brąz swojego kolegę klubowego Szymona Binka. Pozostali zawodnicy zagrali dobre mecze i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich postawy. Wspomniana wyżej trójka zawodników zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski LZS, które odbędą się w dniach od 15 do 17 października w Luboniu. Jako powiat zajęliśmy 5 lokatę, a tylko 1 pkt zabraknął nam do uzyskania 4 lokaty. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!