2 złote medale i 1 srebrny medal na Mistrzostwach Wielkopolski żaczek.

Po trzech ostatnich tytułach Wicemistrza w końcu 🏓🏓🏓Aleksandra Nawrocka w swojej wiekowo kategorii żaczek sięgnęła po najwyższe trofeum w województwie i zdobyła 🥇🥇🥇Indywidualne Mistrzostwo Wielkopolski żaczek na 2022 rok! Gratulujemy! 👏👏👏

Dzisiaj, 22 maja br. Raszkowie obyły się Mistrzostwa Wielkopolsk żaczek i żaków. Organizatorem Mistrzostw był Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego oraz nasz Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Wysocko Wielkie. Do rywalizacji zakwalifikowały się aż 4 zawodniczki oraz 1 zawodnik z naszej klubowej Akademii. W gronie najlepszych 8 zawodniczek z Wielkopolski, aż 4 zawodniczki stanowiły adeptki naszej Akademii, które za Mistrzynią Aleksandrą Nawrocką stanęły kolejno na pozycjach: 4 miejsce Lena Spławska, 5m. Franciszka Dudzińska i 8 miejsce Nadia Spławska. Nasz jedyny zawodnik Marcel Sokołowski uplasował się na 8 pozycji.

Po Indywidualnych zmaganiach przeprowadzone zostały Mistrzostwa Wielkopolski par klubowych w grze deblowej. W finale Mistrzostw spotkały się nasze dwie Akademijne drużyny w składzie: kuzynki Lena i Nadia Spławskie oraz Aleksandra Nawrocka i Franciszka Dudzińska. Po zaciętym wyrównamy pojedynku lepszą okazała się być para:🏓🏓🏓 Aleksandra Nawrocka i Franciszka Dudzińska, które zdobyły tytuł 🥇🥇🥇Mistrza Wielkopolski par klubowych w grze deblowej żaczek na 2022 rok, a 🏓🏓🏓🏓Lena Spławska i Nadia Spławska zdobyły tytuł 🥈🥈🥈Wicemistrza Wielkopolski par klubowych w grze deblowej żaczek na 2022 rok. Gratulujemy!

👌👌👌Już za 2 tygodnie w Olkuszu odbędą się Mistrzostwa Polski żaczek, na które awans posiadają 3 nasze zawodniczki: Aleksandra Nawrocka (obecnie nr 3 w rankingu ogólnopolskim żaczek), Lena Spławska oraz Franciszka Dudzińska. Gratulujemy i życzymy sięgnięcia po najwyższe trofeum w kraju!