
Video relacja z meczu:

W dniu 18 listopada w Objezierzu odbył się II Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii skrzatów. W grupie chłopców startowało 20 zawodników, a w grupie dziewcząt przystąpiły do zawodów 22 zawodniczki. Naszą Akademię reprezentowała grupa 6 zawodników: Zawody możemy uznać za bardzo udane dla naszych skrzatów, bo wszyscy zawodnicy zostali sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce.
Continue reading „Sukces naszych skrzatów i srebrny medal Leny Spławskiej na II Grand Prix Wielkopolski.” →
W dniu 16 listopada 1019 roku w Grabowie nad Prośną odbyło się I Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategoriach młodzik i junior. W sumie w turnieju udział wzięło 61 zawodników a naszą Akademie reprezentowała najliczniejsza grupa bo aż 17 zawodników.
Continue reading „Dwa złote medale na I Grand Prix Południowej Wielkopolski.” →
W dniu 15 listopada w Daniszynie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielopolski. Naszą Akademię reprezentowała grupa 7 osobowa. W kategorii chłopców ur. 2008 i młodsi 2m. zajął Paweł Sitek, a 4m. Marcel Sokołowski. W kategorii dziewcząt urodzonych w 2008 roku i młodsze zwyciężyła Lena Spławska a 2m. zajęła Amelia Kucharska. W kategorii ur. w roku 2005-2007 w grupie chłopców 2m. zajął Szymon Binek, 4m. Bartek Kowalski a w grupie dziewcząt zwyciężyła Gabriela Lubieniecka. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Continue reading „Turniej o puchar Wójta” →
W dniu 10 listopada w Daniszynie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników. W najliczniejszej kategorii OPEN mężczyzn do 55 roku życia udział wzięło 27 zawodników. Patryk Zieleziński uplasował się na 2 pozycji, Karol Lubieniecki zajął 5 miejsce, natomiast Michał Binek zajął 9 miejsce. W kategorii OPEN kobiet najlepszą okazała się 11 letnia zawodniczka naszej akademii Gabriela Lubieniecka. GRATULUJEMY.
Continue reading „Turniej o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski.” →
W sobotę 9 listopada trzech naszych zawodników brało udział w II Grand Prix Wielkopolski kadetek i kadetów w Czempinie. Najlepiej wypadła zawodniczka Gabriela Lubieniecka – wiekowo młodziczka która zajęła 13 miejsce, grając z grupie ze starszymi wiekowo zawodniczkami z wielkopolski. Ogólnie w zawodach startowały 32 zawodniczki. W kategorii chłopców Franciszek Mielcarek – także wiekowo młodzik, zajął 25 miejsce, a Bartek Kowalski uplasował się na 41 pozycji. Ogólnie w kategorii chłopców w zawodach udział wzięło 48 najlepszych kadetów z wielkopolski.

W sobotę 9 listopada zawodnicy naszej Akademii oraz naszego Klubu brali udział w turnieju tenisa stołowego o puchar Burmistrza Zdun z okazji Święta Niepodległości.
Continue reading „Turniej o puchar Burmistrza Zdun” →W niedzielne przedpołudnie w Hali Szkoły Podstawowej we Wtórku odbył się mecz IV ligi Okręgowej, gdzie walczyła nasza II drużyna z LKS Gołuchów. Zespół gości przyjechał w najmocniejszym składzie: Bijak Dariusz, Kraszkiewicz Igor, Wojcieszak Rafał, Lis Aleksander.


W dniu 2 listopada 2019 roku byliśmy współorganizatorami Mistrzostw Gminy LZS w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w sali Szkoły Podstawowej we Wtórku. W Mistrzostwach udział wzięło 30 zawodników w kategoriach młodzieżowych oraz 24 zawodników w turnieju open kobiet i mężczyzn.
Continue reading „Zdominowaliśmy Mistrzostwa Gminy LZS” →
W dniu dzisiejszym byliśmy współorganizatorami I Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii żaków i kadetów. Do zawodów przystąpiło 61 zawodników, a naszą akademię reprezentowała najliczniejsza grupa klubowa, bo aż 15 zawodników.
Continue reading „I Grand Prix Południowej Wielkopolski” →