Czwarty obóz w te wakacje.

Dziś rozpoczęliśmy kolejny, już czwarty w te wakacje 10-cio dniowy obóz szkoleniowo – techniczny tenisa stołowego. Tym razem głównym – prowadzącym trenerem obozu jest wspierający naszą działalność Wang Zeng Yi – Wandzi.

Wielokrotny Mistrz Polski, złoty medalista Mistrzostw Europy, uczestnik igrzysk olimpijskich w Londynie i Rio de Janerio, a to tylko nieliczne osiągnięcia z pięknej karty historii, sprawia że Wandzi jest żywą legendą polskiego tenisa stołowego. Doświadczenie i wiedza jaką posiada oraz talent trenerski daje możliwość naszym adeptom na pochłodnienie dużej dawki wiedzy z najwyższego światowego poziomu. Jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowolenie ze współpracy z tak wielkim autorytetem, który widzi potencjał naszej Akademii w działaniach naszej głównej trener Małgorzaty Dudzińskiej, i dzięki temu wspomaga nasze wysiłki jakie wkładamy w rozwój polskiego tenisa stołowego.

Dzięki takim trenerom zawodnicy naszej Akademii spełniają swoje #pingpongowemarzenia .