I Grand Prix Polski Juniorów

W dniach od 30 września do 2 października w Gliwicach odbyło się I Grand Prix Polski Juniorów i Juniorek. Do turnieju głównego zakwalifikowała się zwyciężczyni kwalifikacji wielkopolskiej Gabriela Lubieniecka.

GABRIELA wiekowo jeszcze kadetka rywalizowała ze starszymi zawodniczkami w kategorii juniorek. Ostatecznie na 64 najlepsze zawodniczki w kraju zastała sklasyfikowana na 41 miejscu. Miejsce nie odzwierciedla jednak umiejętności. Zabrakło tego dnia wiary w siebie i swoje umiejętności. Zawody jednak były bardzo dobrym doświadczeniem oraz świetną formą przetarcia przed Grand Prix kadetek, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Krakowie, gdzie Gabriela będzie walczyć w swojej kategorii wiekowej.

O miejsca w turnieju głównym będzie będzie walczyć jeszcze czwórka naszych zawodników: Franciszka Dudzińska, Amelia Kucharska, Aleksandra Nawrocka i Franciszek Mielcarek, którzy wystąpią w piątkowym turnieju eliminacyjnym.

Trzymamy kciuki za dobry występ!