Dobry start na I Grand Prix Polski młodziczek i kolejne sukcesy podopiecznych trener Małgorzaty Dudzińskiej.

🏓W dniach od 23 do 25 września br. w Drzonkowie odbyło się I Grand Prix Polski w kategorii młodziczek i młodzików. Naszą Akademię reprezentowała grupa 3 zawodników: Franciszka Dudzińska, Aleksandra Nawrocka oraz Marcel Sokołowski. Cała trójka zawodników w ubiegłym sezonie występowała w rywalizacji żaczek i żaków. Obecny sezon 2022/2023 to czas kiedy ww. zawodnicy przechodzą do rywalizacji w starszej wiekowo kategorii młodziczek i młodzików.

🏓Franciszka i Marcel wystąpili w turnieju eliminacyjnym. Świetnie spisała się Franciszka Dudzińska sklasyfikowana na 137 miejscu rankingu ogólnopolskiego, która pokonała wyżej rozstawione zawodniczki i pomimo dwóch wygranych pojedynków w fazie grupowej nie zdołała awansować do turnieju głównego – do awansu zabrakło jednego zwycięskiego seta. Z kolei Marcel trafił na trudnych zawodników i nie zdołał wyjść z grupy do dalszego etapu gry.

🏓🏓🏓Aleksandra Nawrocka zdobywczyni dwóch medali 🥈🥉 Mistrzostw Polski żaczek w ubiegłego sezonu, w pięknym stylu w sobotnich zmaganiach wygrała fazę grupową turnieju nie tracąc ani seta, i wygrywając kolejny pojedynek zapewniła sobie miejsce wśród 16 najlepszych młodziczek w Polsce.

W niedzielnych zmaganiach o wejscie do 8 Ola rozegrała mecz z rozstawioną z numerem 2 zawodniczką ulegając 3:1

Ola turniej zakończyła na miejscu 13-16

Ola podobnie jak Franciszka walcząc ze starszymi koleżankami pokazały swoją waleczność oraz umiejętności i będzą dalej liczyły się w rywalizacji najlepszych młodziczek w Polsce.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.👏👏👏