Kolejne sukcesy narybku Ostrowskiej Akademii

🥈🥈🥈Srebro Anny Uciechowskiej na I Grand Prix Wielkopolski żaczek. 🏓🏓🏓

W dniu 25 września w Poznaniu odbyło się I Grand Prix Wielkopolski żaczek i żaków. W turnieju udział wzięło 27 zawodniczek oraz 34 zawodników z terenu całej Wielkopolski. Naszą Akademię na tych zawodach reprezentowała debiutujaca grupa 5 młodych zawodników: 🏓 Anna Uciechowska, 🏓 Joanna Wczesna, 🏓 Wiktor Kot, 🏓 Iwo Polarczyk oraz 🏓 Jan Perz.

🏓🏓🏓🏓Ania Uciechowska przegrała tylko jeden pojedynek finałowy i stanełą na drugim stopniu podium zdobywając 🥈🥈🥈🥈 srebnry medal. Jest to kolejny ogromy sukces naszej młodej ambitnej, utalentowanej i bardzo dobrze zapowiadającej sie zawodniczki.👏👏👏

Wszyscy nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i jesteśmy dumi iż możemy pracować z tak wyjątkowymi dziećmi.

W gronie chłopców najlepiej zaprezentował się

Wiktor Kot zdobywając 6m, po drodze eliminując swoich klubowych kolegów Iwa Polarczyka oraz Janka Perza którzy zajęli kolejno :

8m. Jan Perz

9m. Iwo Polarczyk

9m. Joanna Wczesna

Gratulujemy młodym zawodnikom udanego debiutu w rozgrywkach rangi wojewódzkiej.