Kolejne Złoto Gabrieli Lubienieckiej podczas Grand Prix Wielkopolski juniorek.

Kolejne sukcesy Ostrowskiej Akademii Tenisa Stołowego prowadzonej przez trener Małgorzatę Dudzińską

W dniu 18 września w miejscowości Czempiń odbyło się I Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Tym razem naszą Akademię reprezentowała grupa 2 zawodniczek: Gabriela Lubieniecka oraz Olga Wojdal oraz trzech zawodników: Szymon Binek, Maksymilian Drozdowski oraz Franciszek Mielcarek.

Gabriela Lubieniecka jako 14 latka rywalizowała z zawodniczkami nawet o 5 lat starszymi od siebie. Nie dała dziś szans rozstawionym z numerami 1 i 2 starszym rywalkom z Lubońskiego klubu, pokonując je w półfinale i finale wynikiem 3:0.

Weekend zatem przyniósł Gabrieli łącznie dwa złote medale wliczając wczorajsze zwycięstwo w rywalizacji wojewódzkiej kadetek Tym samym Gabrysia uzyskała awans na Grand Prix POLSKI Kadetek i Juniorek.

Pozostali nasi zawodnicy sklasyfikowani zostali kolejno: 11m. Olga Wojdal; 13-16m Maksymilian Drozdowski; 17-20m. Franciszek Mielcarek; 29-32m. Szymon Binek.

Zawodnikom dziękujemy za dobrą postawę, a Pani trener Małgorzacie Dudzińskiej życzymy kolejnych sukcesów.