Złoto Gabrieli LUBIENIECKIEJ oraz srebro Franciszka MIELCARKA na I Grand Prix Wielkopolski kadetek i kadetów.

W dniu 17 września 2022 roku w miejscowości Lisiec Wielki obyło się 1 Grand Prix Wielkopolski kadetek oraz kadetów w tenisie stołowym (ur. w 2008 r. i młodsi) . W turnieju udział wzięło 25 zawodniczek oraz 38 zawodników z całej wielkopolski.

Naszą Akademię reprezentowała 4 osobowa grupa w składzie: Gabriela Lubieniecka (2008)

Franciszek Mielcarek (2008),Amelia Kucharska (2009), oraz Franciszka Dudzińska najmłodsza adeptaka naszej Akademii (2011)

Wszyscy zawodnicy zagrali swoje mecze na najwyższym poziomie.

Gabriela rozstawiona z nr.2 nie dała szans swoim przeciwniczkom ,tym samym podkreślając wysoką formę. Franciszek stoczył bardzo wyrównany finałowy pojedynek lecz musiał uznać wyższość młodszego kolegi i dziś zajął 2 m.

Amelia Kucharska, która wróciła po kontuzji, zagrała bardzo dobre pojedynki i wywalczyła 9 lokatę. Najmłodsza nasza zawodniczka Franciszka Dudzińska rywalizowała ze stsrszymi od siebie zawodniczkami i po wyrównanych pojedynkach zajęła 11 miejsce.

Gratulujemy wytrwałej pracy Pani trener Małgorzacie Dudzińskiej oraz jej wychowankom, i czekamy na dobre wiadomości z Grand Prix Polski!