Pięć powołań do kadry wojewódzkiej dla LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie.

Miło nam poinformować, że aż pięciu adeptów naszej Akademii z racji wysokich miejsc rankingowych otrzymało powołania do wielkopolskiej kadry tenisa stołowego. Zaszczyt ten spotkał następujacych zawodników: 🏓Franciszka DUDZIŃSKA, 🏓Amelia KUCHARSKA, 🏓Gabriela LUBIENIECKA, 🏓Aleksandra NAWROCKA, 🏓Lena SPŁAWSKA.

Jest to niewątpliwa zasługa naszej Pani trener 🏓🏓🏓Małgorzaty DUDZIŃSKIEJ, która wraz ze swoimi wychowankami otrzymała powołanie do wielkopolskiej kadry trenerów, gdzie będzie miała istotny wpływ na kierunki szkolenia w Wielkopolsce.

Należy nadmienić, że z terenu Południowej Wielkopolski trener naszego klubu oraz pięciu zawodników jako jedyni otrzymali nominację do zaszczytnego grona najlepszych w województwie. Gratulujemy !