🏓 AWANS DO V LIGI STAŁ SIĘ FAKTEM! 🏓

Dzisiejszym meczem zakończyliśmy sezon 2025/2026 w rozgrywkach ligowych tenisa stołowego. Był to jednocześnie ostatni występ naszej drużyny rywalizującej w VI lidze OZTS Południowa Wielkopolska.

W ostatnim spotkaniu sezonu gościliśmy zespół KS Korona II Brdów. Po bardzo dobrej grze odnieśliśmy zwycięstwo 10:5, stawiając efektowną kropkę nad „i” na zakończenie rozgrywek. 💪🔥

Najważniejsza wiadomość jest jednak taka, że nasza drużyna zakończyła sezon na świetnym 2. miejscu w tabeli, co daje bezpośredni awans do V ligi! 🏆⬆️

To efekt wielu miesięcy ciężkiej pracy, regularnych treningów, sportowej ambicji oraz zaangażowania całego zespołu. Każdy zdobyty punkt miał znaczenie, a wspólnym wysiłkiem udało się osiągnąć cel, który stawialiśmy sobie przed rozpoczęciem sezonu.

W sezonie 2025/2026 LKS Orzeł Wysocko Wielkie reprezentowały aż cztery drużyny – dwie w III lidze WZTS oraz po jednej w IV i VI lidze OZTS Południowa Wielkopolska. Cieszy nas, że kolejny zespół naszego klubu wykonał sportowy krok naprzód i w przyszłym sezonie będzie rywalizował szczebel wyżej.

👏 Gratulacje dla wszystkich zawodników, trenerów, działaczy oraz kibiców wspierających nas przez cały sezon!

💙🖤 Brawo Drużyna! Widzimy się w V lidze!

Post image

**Link do posta:** https://www.facebook.com/1888530852514559/posts/1898215244879453