Mistrzostwa Okręgu Południowa Wielkopolska juniorek i juniorów. Wtórek 30.05.2026

🥇🥈🥉 AŻ 8 MEDALI DLA LKS ORZEŁ WYSOCKO WIELKIE na Mistrzostwach Okręgu! 🏓

30 maja 2026 roku we Wtórku odbyły się Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Zawodnicy rywalizowali w grze pojedynczej, grze podwójnej oraz grze mieszanej, walcząc o łącznie 12 medali.

Reprezentanci LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie zaprezentowali się znakomicie, zdobywając aż 8 z 12 medali. Nasz dorobek to:
🏆 4 złote medale
🥈 3 srebrne medale
🥉 1 brązowy medale

Największe sukcesy odnieśli:
🥇 Gabriela Lubieniecka – Mistrzyni Okręgu Juniorek
🥇 Gabriela Lubieniecka i Franciszek Mielcarek – Mistrzowie Okręgu w grze mieszanej
🥇 Franciszek Mielcarek i Sebastian Marczak – Mistrzowie Okręgu w grze podwójnej juniorów
🥇 Gabriela Lubieniecka i Amelia Kucharska – Mistrzynie Okręgu w grze podwójnej juniorek
🥈 Sebastian Marczak – Wicemistrz Okręgu Juniorów
🥈 Marcel Sokołowski i Filip Rosiakowski – Wicemistrzowie Okręgu w grze podwójnej juniorów
🥈 Amelia Kucharska i Sebastian Marczak – Wicemistrzowie Okręgu w grze mieszanej
🥉 Stanisław Szóstak – brązowy medalista w grze pojedynczej juniorów

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom. Tak znakomite wyniki są efektem codziennej pracy, zaangażowania i pasji do tenisa stołowego. 👏💚🖤

Post image

**Link do posta:** https://www.facebook.com/1888530852514559/posts/1899906398043671