Złoto Nadii Spławskiej oraz srebro Marcela Sokołowskiego na III Grand Prix Wielkopolski żaków!

Dziś w Poznaniu odbyło się 3 Grand Prix Wielkopolski żaków. Nasz klub reprezentowało 3 zawodników: Nadia Spławska, Marcel Sokołowski i debiutujący wiekowo jeszcze skrzat Janek Perz. Nadia Spławska wygrała dzisiejszy turniej nie tracąc ani jednego seta, zdobywa złoty medal 🥇🥇🥇i dzięki temu dołącza do grona trzech swoich koleżanek klubowych: Aleksandry Nawrockiej 🏓, Leny Spławskiej🏓 i Franciszki Dudzińskiej🏓 które mają już zagwarantowany udział w turnieju głównym 3 Grand Prix Polski żaków i nie brały udziału w dzisiejszych eliminacjach wojewódzkich. Zatem dziś wydarzyła się kolejna historyczna chwila, kiedy to mamy 4 zawodników w turnieju głównym Grand Prix Polski żaków. Niewiele zabrakło by do tej grupy dołączył Marcel Sokołowski, który przegrał swój mecz finałowy i zajął wysokie 2 miejsce zdobywając 🥈🥈🥈 srebrny medal. Marcel będzie miał jeszcze szansę dołączenia do swoich koleżanek klubowych podczas turnieju eliminacyjnego Grand Prix Wielkopolski. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. Najmłodszy nas zawodnik Janek Perz wygrał jeden pojedynek, i pokazał swoją waleczność 👏👏👏. Jego postawa napawa optymizmem na przyszłość. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!