Złoty medal Gabrieli Lublinieckiej i 6 miejsce Franciszka Mielcarka na III Grand Prix Wielkopolski kadetów.

W dniu 13 lutego 2022 roku w Poznaniu odbyło się III Grand Prix Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii kadetek i kadetów (ur. 2007 i młodsi). Dziś 🏓Gabriela Lubieniecka powtórzyła wczorajszy wyczyn swojej młodszej koleżanki żaczki – 🏓Nadii Spławskiej i w pięknym stylu wygrała wszystkie swoje pojedynki i stanęła na najwyższym podium👏👏👏👏. Dzięki temu zwycięstwu zagwarantowała sobie miejsce w turnieju głównym III Grand Prix Polski kadetek, które odbędzie się w dniach 11-13 marca w Łaziskach Górnych. Mniej szczęścia miał 🏓Franciszek Mielcarek, który przegrał swój mecz o wejście do ćwierćfinału i przeszedł na lewą stronę drabinki turniejowej, i finalnie skończył rywalizację na pozycji Nr 6.Bardzo dobrze zaprezentowała się także 🏓Amelia Kucharska, która dziś startowała w kategorii wiekowo wyższej i finalnie została sklasyfikowana na 9 miejscu.

Bardzo cieszy nas postawa naszych Adeptów, gratulujemy im i życzymy kolejnych sukcesów! Pani trener Małgorzacie Dudzińskiej, dziękujemy za świetną robotę, którą na co dzień wykonuje z naszymi dziećmi.

BRAWO!